Biz Kimiz


demo1.jpg (166 KB)


Balinler 1964 yılında kurulmuştur. Üretimine çocuk kıyafetleri ile başlayan Balinler,  okul üniforması üretiminde kısa zamanda Türkiye’nin lider markası durumuna gelmiştir.

1978 yılından bu yana Avrupa ülkelerine başlattığı ihracat ile birlikte ürün gamını dokuma ve örme kumaşlardan oluşan kadın, erkek, hamile giyim ve büyük beden üretimi ile Avrupa’da önemli bir Pazar payına sahip olmuştur. İhracatının tamamını Avrupa ülkelerine gerçekleştiren şirketimiz kalitesi ve güvenirliği ile sektörde etkin bir marka durumuna gelmeyi başarmıştır.

Balinler yıllık 2.400.000 adet ürün kapasitesinin tamamını BSCI ve İCS standartlarında gerçekleştirmektedir.

Türkiye’de Sustaniable üretime ilk başlayan üretici firma olan, Balinler A.S çevresel temizliğe en üst düzeyde önem vererek tekstil endüstrisinin çevresel temizlik konusunda ulaştığı en son gelişmeleri çok yakından takip etmekte ve uygulamaktadır.

Balinler A.S, hızla değişen teknoloji nin ve değişen dünya normallerinin getirmiş olduğu değişimlere en hızlı şekilde adapte olarak bu değişimlerin getirdiği avantajlardan alıcılarının faydalana bilmeleri için büyük efor sarf etmektedir.

Balinler A.S 57 senelik tecrübe ve bilgi birikimini ile sıradan bir üretici olmadığını,  alıcılarına sunduğu servis ve ürün kalitesi ile ispatlamıştır..

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.