Yönetimden Mesaj

Değerli müşterimiz,

55 senelik mazisi ile Türkiye’nin en eski denim üretimi yapan şirketimizin ürünlerini burada sizlere açmaktan onur duyuyorum.

Bu toptan satış sitesinde ki temel amacımız, başta Avrupa ve Rusya’ da ki toptan alıcılar olmak üzere, siz değerli küresel satıcılar aracılığı ile tüm dünya tüketicilerine Balins Jeans tarafından üretilmiş en kaliteli ürünleri, en makul fiyatlarla ulaştırabilmektir.

Bu amaç için görevlendirilmiş olan e-ticaret toptan takımımızın en önemli ve asli vazifesi siz değerli iş ortaklarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak ürünlerimizi nihai tüketicilerimizin kullanımına sunmaktır.

Teknoloji çağı ile oldukça kolaylaşan uluslararası ticaret artık hepimize bir avantaj sağlamasının yanında, yeni pazarlama stratejileri üretmemize de neden olmuştur. Sizin ile kuracağımız iş ortaklığı bizim yeni pazarlama stratejilerimizin en önemli ayaklarından biri olacaktır.  En kaliteli ürünü en makul fiyatta sizlere sunmak dolayısı ile sizin satış ağınızı artırarak, birlikte geçireceğimiz yıllar içinde, hedeflenen büyüme oranlarını tutturabilmeniz ortak menfaatimiz olacaktır.

Bu site üzerinden sizler ile çalışmaya başlamaktan daha ziyade sizler ile başlatacağımız çalışmalarımıza süreklilik kazandırdığımız da kendimizi başarıya ulaşmış sayacağız. Sizler ile çalıştığımız sürece sizin takdirlerinizi kazanarak kendi satış karakterimizi ortaya koymuş olacağız.

Sürekli içinde olduğum hatta içinde büyüdüğüm Hazır giyim sektöründe kazanmış olduğum 25 senelik tecrübem, bana tüketici talepleri sonucunda ortaya çıkacak doğru modelin doğru kumaş ve aksesuar ile birleştiğinde tüketici memnuniyetinin en üst seviyede karşılanabileceğini göstermiştir. Bu yüzden de, nihai tüketiciler ile bire-bir iletişim halinde olan siz değerli iş ortaklarımızın görüş, tavsiye ve eleştirileri ben ve takımım için azami önem taşımaktadır.

‘’Her zaman yaptığımızın daha iyisini yapabilmemiz mümkündür’’ ilkemiz doğrultusunda, sitemizi sizin daha rahat ve verimli kullanabilmeniz için yapacağımız güncellemelerde, değerli görüş ve önerileriniz azami önem taşıyacaktır. Bizim için çok önemli görüş ve önerilerinizi, ya da satın alma sürecinde ortaya çıkabilecek potansiyel şikâyetlerinizi aşağıda iletişim bilgileri vasıtası ile direk olarak bana bildirebilirsiniz. Yapacağınız her türlü görüş, öneri ve şikayetiniz bizzat tarafımca incelenecek ve değerlendirilecektir.

Uzun yıllarca sürecek işbirliğimizi en kısa zamanda başlatabilmek umudu ile size kendim ve ekibim adına en derin saygılarımı sunarım.

Dijital Pazarlama Müdürü

Mesut Balin

mesut@balins.com
www.balinsjeans.com
www.balins.com

+90 532 3447997

+44 734 1919923

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.